Firma sprzątająca Łódź

Cleaning Company Twoja firma sprzątająca

Firma sprzątająca Łódź Cleaning Company istnieje na rynku jako dostawca szerokiego wachlarza usług sprzątania już 27 lat. Ten czas wypracował system realizacji usług, które gwarantują naszym klientom ich najwyższą jakość.

I dzięki temu dzisiaj cieszymy się zaufaniem tak wielu klientów w Łodzi. Nasze usługi wykonujemy obecnie zarówno dla najbardziej znanych i reprezentacyjnych miejsc w Łodzi, jak i dla dużych firm handlowych, obiektów biurowych oraz placówek służby zdrowia na terenie tego miasta.

Zadaniem firmy sprzątającej Łódź są usługi pozwalające na bieżące utrzymanie czystości w różnego rodzaju obiektach. Sprzątamy wnętrze budynków biurowych, handlowo–usługowych, bankowych, przemysłowych, opieki zdrowotnej, oświatowych, sportowych i rekreacyjnych, użyteczności publicznej, wewnątrz budynków mieszkalnych i innych.

Przez cały czas oferujemy utrzymanie czystości terenów zewnętrznych, które polega na oczyszczaniu chodników i ciągów pieszo-rowerowych, przystanków, parkingów, podwórek i posesji, przestrzeni międzyblokowych, terenów zielonych.

Twoja firma sprzątająca Łódź – Cleaning Company


26 lata na rynku

Cleaning Company to wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje.

ponad 569 zadowolonych klientów

Realizując usługi stawiamy na jakość.

Lokalizacja biura

Adres: Aleja Poprzeczna 76 51-167 Wrocław

Telefon: (71) 79 360 50

Email: uslugi@cleaningcompany.com.pl

Email: awojtecka@cleaningcompany.com.pl

Email: dpodhorodecki@cleaningcompany.com.pl


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Sobota - nieczynne