Czyszczenie linii produkcyjnych

Ponad dwadzieścia lat pracy w zakresie usług porządkowych zaowocowało wypracowaniem systemów, które gwarantują wysoką jakość utrzymania w czystości linii produkcyjnych.

Czyszczenie linii produkcyjnej to nasze pole zainteresowań, ze względu na bogate i wyspecjalizowane zaplecze, pozwalające na dobór odpowiedniej technologii. Utrzymanie w odpowiednim stanie linii produkcyjnej, technologicznej czy też urządzeń produkcyjnych jest niezwykle ważne w każdym zakładzie produkcyjnym czy przemysłowym.  Wszelkie zaniedbania w tym zakresie mogą skończyć się kosztownymi przestojami, awariami, a co najniebezpieczniejsze – stać się zagrożeniem zdrowia dla pracowników czy też konsumentów. Zdajemy sobie sprawę, że przestrzeganie norm i sterylności jest niezbędne, a utrzymanie w czystości linii produkcyjnej, może stwarzać, niejednokrotnie, sporo problemów technicznych.

Stosujemy metody czyszczenia suchą parą, zapewniającą właściwości bakterio- i grzybobójcze, mycie wysokociśnieniowe, pozwalające usunąć każde zabrudzenie, a także  odkurzacze bezpyłowe,( tzw. BIAŁA LINIA ) stosowane w produkcji spożywczej, zapewniające maksymalny poziom sterylności.

Posiadamy również w naszej ofercie maty i wykładziny podłogowe dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i gastronomicznego, firmy NOTRIX.

Zapraszamy do współpracy – Zespół Cleaning Company

Zadzwoń po darmową wycenę!

506191884