Firma sprzątająca Wrocław

Cleaning Company Twoja firma sprzątająca

Od ponad dwudziestu lat firma sprzątająca Wrocław Cleaning Company działa na rynku jako dostawca szerokiego wachlarza usług porządkowych. Lata pracy i zdobywanie coraz to nowych doświadczeń zaowocowało wypracowaniem systemów realizacji usług, które gwarantują naszym klientom ich najwyższą jakość.

I dzięki temu dzisiaj cieszymy się zaufaniem tak wielu klientów. Nasze usługi (m.in. kompleksowe sprzątanie biur) wykonujemy obecnie zarówno dla najbardziej znanych i reprezentacyjnych miejsc we Wrocławiu, takich jak Port Lotniczy czy siedziba Narodowego Banku Polskiego, jak i dla dużych firm handlowych, obiektów biurowych oraz placówek służby zdrowia.

Specjalnością firmy sprzątającej Wrocław są prace pozwalające na bieżące utrzymanie czystości w różnego rodzaju obiektach. Usługi porządkowe realizujemy wewnątrz budynków biurowych, handlowo–usługowych, bankowych, przemysłowych, opieki zdrowotnej, oświatowych, sportowych i rekreacyjnych, użyteczności publicznej, wewnątrz budynków mieszkalnych i innych.

Przez cały rok oferujemy utrzymanie czystości terenów zewnętrznych, które polega na oczyszczaniu chodników i ciągów pieszo-rowerowych, przystanków, parkingów, podwórek i posesji, przestrzeni międzyblokowych, terenów zielonych.

Twoja firma sprzątająca wrocław – Cleaning Company


29 lat na rynku

Cleaning Company to wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje.

ponad 500 zadowolonych klientów

Realizując usługi stawiamy na jakość.

Lokalizacja biura

Adres: Aleja Poprzeczna 76 51-167 Wrocław

Telefon: (71) 79 360 50

Email: uslugi@cleaningcompany.com.pl


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Sobota - nieczynne