sprzątanie, czyszczenie i mycie hal produkcyjnych

Dbamy o czystość w dużych obiektach przemysłowych jak i mniejszych zakładach produkcyjnych. Nasz zespół to wyspecjalizowani fachowcy, którzy pracują korzystając z najnowocześniejszego sprzętu. Czyścimy hale produkcyjne, ale również magazyny i maszyny używane w procesie produkcji.

„Specjalizujemy się w odkurzaniu, myciu oraz czyszczeniu hal produkcyjnych, dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej oraz bogatym zapleczu maszynowym.

Utrzymanie czystości w obiektach tego typu, wiąże się często z problemem jakim są trudno dostępne miejsca dla personelu, czy też prace na wysokości. Nasza firma zajmuje się usługą odkurzania w obiektach tego rodzaju. Dysponujemy specjalistycznymi odkurzaczami przemysłowymi, wiodących firm, przeznaczonymi do różnego rodzaju zanieczyszczeń. W zależności od zabrudzenia posiadamy odkurzacze do zbierania cieczy i olejów, do opiłków, do zanieczyszczeń chemicznych, do proszków, na sprężone powietrze, do pomieszczeń czystych (tzw. BIAŁA LINIA), a także systemy centralnego odkurzania.

W zależności od charakteru usługi i dostępności do miejsc objętych zleceniem, prace na wysokości wykonujemy przy wykorzystaniu technik alpinistycznych lub sprzętu do prac wysokościowych ( np. podnośników koszowych ). Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo prac.

Kolejnym zagadnieniem jest dbałość o czystość powierzchni płaskich, m.in. posadzki czy podłogi, ze względu na najbardziej intensywne ich eksploatowanie. Cechą posadzek, zwłaszcza betonowych, jest  ich porowatość, które zatrzymują zanieczyszczenia powstałe na powierzchni, a samo odkurzanie nie wystarcza – stad potrzeba zamiatania i czyszczenia tak często, jak to możliwe, by zachować estetyczny wygląd.

Dysponujemy zamiatarkami przemysłowymi ręcznymi, bezpyłowymi ( z zasysaniem ) oraz większe z operatorem, firmy Nilfisk.

By właściwie wykonywać usługę czyszczenia hal produkcyjnych  należy wcześniej rozpoznać zabrudzenie i jego skład chemiczny. Zanieczyszczenia najtrudniejsze do odspojenia (na przykład smary, gumy, czy pewne substancje chemiczne) czyści się punktowo, działając w miejscu ich występowania. W celu utrzymania czystości, stosujemy: automaty szorujące, lub szorująco – zbierające, myjki ciśnieniowe.  Także do różnego rodzaju powierzchni, maszyn czy urządzeń stosujemy  parownice przemysłowe, myjki ciśnieniowe.

Cały wynik mycia i czyszczenia pomieszczeń wielkopowierzchniowych przekłada się na ogólne wrażenie czystości i ładu obiektów przemysłowych, oraz produkcyjnych oraz hal. „

 

Zapraszamy do kontaktu – Zespół Cleaning Company